Kawa zielona mielona na odchudzanie

Ostatnio natknęłam się na ciekawy produkt jakim jest kawa zielona mielona i postanowiłam dowiedzieć się o nim trochę więcej. Z czego słynie kawa zielona? Jakie są jej właściwości zdrowotne? Jeśli jesteście ciekawi to chętnie wam opowiem i podzielę się moimi doświadczeniami odnośnie tego produktu.

Zacznijmy od przeznaczenia kawy zielonej mielonej, jej główna zaleta to spalanie tkanki tłuszczowej, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjna dla osób, które dbają o piękną figurę. Inne zalety tego produktu to opóźnianie procesów starzenia się, poprawianie wyglądu skóry no i oczywiście pobudzające działanie, które dodaje nam energii do działania. Wszystko brzmi wspaniale, tylko czy faktycznie działa? Jeśli zależy nam na poprawieniu wyglądu i opóźnieniu procesów starzenia się produkt na pewno trzeba pić regularnie przez dłuższy okres czasu. Oczywiście sama kawa zielona mielona nie wystarczy, trzeba również zadbać o zdrową dietę, ruch i pielęgnację ciała. Produkt ten na pewno wspomoże nasze działania ale cudów nie ma co oczekiwać. Jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej, sytuacja wygląda podobnie. Kawa zielona na odchudzanie posiada dużą ilość kwasu chlorogenowego oraz kofeinę, wspólnie składniki te faktycznie przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej, jednak aby osiągnąć efekty musimy również zadbać o odpowiednią dietę i ruch, samo picie kawy nie sprawi, że schudniemy.

Ja kawę zieloną mieloną popijam od pewnego czasu, jestem z niej zadowolona, oczywiście dbam cały czas o dietę i ćwiczenia, dzięki czemu gubię kilogramy. Myślę jednak, że taki produkt bardzo fajnie wspomaga i motywuje do trzymania się codziennych postanowień i obowiązków. Lubię smak zielonej kawy, przypomina zieloną herbatę, no i oczywiście daje mi energię na cały dzień :)

 

Zobacz także

Dodaj komentarz